RiltonCup2018-2019

Move over the names to see detail results

No Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pts
1
GM Nabaty Tamir R1 - WIN vs Luukkonen Tommi (49)
R2 - WIN vs Raja Rithvik R (30)
R3 - WIN vs Hillarp Persson Tiger (2)
R4 - draw Gopal G.N. (5)
R5 - draw Heberla Bartlomiej (26)
R6 - WIN vs Volkov Sergey (3)
R7 - WIN vs Gajewski Grzegorz (7)
R8 - WIN vs Kobalia Mikhail (10)
R9 - WIN vs Liang Awonder (16)
win Luukkonen Tommi
win Raja Rithvik R
win Hillarp Persson Tiger
draw Gopal G.N.
draw Heberla Bartlomiej
win Volkov Sergey
win Gajewski Grzegorz
win Kobalia Mikhail
win Liang Awonder
8.0
2
GM Hillarp Persson Tiger R1 - WIN vs Golikov Daniil (96)
R2 - WIN vs Seo Jung Min (69)
R3 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
R4 - WIN vs Schmidek Emil (57)
R5 - draw Schekachikhin Maksim (42)
R6 - WIN vs D`costa Lorin A R (43)
R7 - WIN vs Gholami Aryan (11)
R8 - WIN vs Lagarde Maxime (8)
R9 - draw Karthikeyan Murali (6)
win Golikov Daniil
win Seo Jung Min
LOSE GM Nabaty Tamir
win Schmidek Emil
draw Schekachikhin Maksim
win D`costa Lorin A R
win Gholami Aryan
win Lagarde Maxime
draw Karthikeyan Murali
7.0
3
GM Volkov Sergey R1 - WIN vs Priyanka Nutakki (36)
R2 - WIN vs D`costa Lorin A R (43)
R3 - draw Thybo Sondergaard Jesper (27)
R4 - WIN vs Nesterov Arseniy (33)
R5 - draw Lalith Babu M R (15)
R6 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
R7 - WIN vs Schekachikhin Maksim (42)
R8 - WIN vs Salomon Johan (53)
R9 - WIN vs Santos Latasa Jaime (14)
win Priyanka Nutakki
win D`costa Lorin A R
draw Thybo Sondergaard Jesper
win Nesterov Arseniy
draw Lalith Babu M R
LOSE GM Nabaty Tamir
win Schekachikhin Maksim
win Salomon Johan
win Santos Latasa Jaime
7.0
4
GM Urkedal Frode Olav Olsen R1 - draw Pranav Anand (41)
R2 - WIN vs Kolbus Dietmar (98)
R3 - WIN vs Dahl Trygve (133)
R4 - WIN vs Zou Chen (28)
R5 - draw Karthikeyan Murali (6)
R6 - draw Santos Latasa Jaime (14)
R7 - draw Moroni Luca Jr (12)
R8 - WIN vs Debashis Das (47)
R9 - WIN vs Lalith Babu M R (15)
draw Pranav Anand
win Kolbus Dietmar
win Dahl Trygve
win Zou Chen
draw Karthikeyan Murali
draw Santos Latasa Jaime
draw Moroni Luca Jr
win Debashis Das
win Lalith Babu M R
7.0
5
GM Gopal G.N. R1 - WIN vs Buchenau Frank (110)
R2 - WIN vs Akesson Ralf (86)
R3 - WIN vs Mikalsen Erlend (32)
R4 - draw GM Nabaty Tamir (1)
R5 - WIN vs Gholami Aryan (11)
R6 - draw Lagarde Maxime (8)
R7 - draw Donchenko Alexander (19)
R8 - draw Liang Awonder (16)
R9 - draw Gajewski Grzegorz (7)
win Buchenau Frank
win Akesson Ralf
win Mikalsen Erlend
draw GM Nabaty Tamir
win Gholami Aryan
draw Lagarde Maxime
draw Donchenko Alexander
draw Liang Awonder
draw Gajewski Grzegorz
6.5
6
GM Karthikeyan Murali R1 - WIN vs Chizhikov Vladislav (114)
R2 - WIN vs Lindberg Bengt (40)
R3 - WIN vs Hauge Lars Oskar (34)
R4 - draw Santos Ruiz Miguel (17)
R5 - draw GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R6 - draw Yeoh Li Tian (18)
R7 - WIN vs Thybo Sondergaard Jesper (27)
R8 - draw Valsecchi Alessio (9)
R9 - draw GM Hillarp Persson Tiger (2)
win Chizhikov Vladislav
win Lindberg Bengt
win Hauge Lars Oskar
draw Santos Ruiz Miguel
draw GM Urkedal Frode Olav Olsen
draw Yeoh Li Tian
win Thybo Sondergaard Jesper
draw Valsecchi Alessio
draw GM Hillarp Persson Tiger
6.5
7
GM Gajewski Grzegorz
- -
win Soysal Serkan
draw Valsecchi Alessio
draw Zumsande Martin
win Thybo Sondergaard Jesper
win Lalith Babu M R
LOSE GM Nabaty Tamir
win Blomqvist Erik
draw GM Gopal G.N.
6.5
8
GM Lagarde Maxime R1 - WIN vs Sandu Mihaela (123)
R2 - WIN vs Koykka Pekka (56)
R3 - draw Yeoh Li Tian (18)
R4 - WIN vs Valsecchi Alessio (9)
R5 - WIN vs Santos Ruiz Miguel (17)
R6 - draw GM Gopal G.N. (5)
R7 - draw Liang Awonder (16)
R8 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R9 - WIN vs Thybo Sondergaard Jesper (27)
win Sandu Mihaela
win Koykka Pekka
draw Yeoh Li Tian
win Valsecchi Alessio
win Santos Ruiz Miguel
draw GM Gopal G.N.
draw Liang Awonder
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
win Thybo Sondergaard Jesper
6.5
9
IM Valsecchi Alessio R1 - WIN vs Sari Yasin (82)
R2 - WIN vs Mendonca Leon Luke (52)
R3 - draw GM Gajewski Grzegorz (7)
R4 - lost to GM Lagarde Maxime (8)
R5 - draw Zou Chen (28)
R6 - WIN vs Krishna Teja N (58)
R7 - WIN vs Heberla Bartlomiej (26)
R8 - draw GM Karthikeyan Murali (6)
R9 - draw Maze Sebastien (24)
win Sari Yasin
win Mendonca Leon Luke
draw GM Gajewski Grzegorz
LOSE GM Lagarde Maxime
draw Zou Chen
win Krishna Teja N
win Heberla Bartlomiej
draw GM Karthikeyan Murali
draw Maze Sebastien
6.5
10
GM Kobalia Mikhail R1 - WIN vs Ziegler Ari (125)
R2 - WIN vs Vardaan Nagpal (144)
R3 - draw Lalith Babu M R (15)
R4 - draw Gholami Aryan (11)
R5 - WIN vs Holm Kristian Stuvik (70)
R6 - draw Moroni Luca Jr (12)
R7 - WIN vs Santos Ruiz Miguel (17)
R8 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
R9 - WIN vs Sengupta Deep (35)
win Ziegler Ari
win Vardaan Nagpal
draw Lalith Babu M R
draw Gholami Aryan
win Holm Kristian Stuvik
draw Moroni Luca Jr
win Santos Ruiz Miguel
LOSE GM Nabaty Tamir
win Sengupta Deep
6.5
11
IM Gholami Aryan R1 - WIN vs Unuk Laura (66)
R2 - WIN vs Vitenberg Noam Aviv (145)
R3 - WIN vs Kulaots Kaido (29)
R4 - draw GM Kobalia Mikhail (10)
R5 - lost to GM Gopal G.N. (5)
R6 - WIN vs Moksh Amit Doshi (44)
R7 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R8 - WIN vs Rohith Krishna S (79)
R9 - WIN vs Heberla Bartlomiej (26)
win Unuk Laura
win Vitenberg Noam Aviv
win Kulaots Kaido
draw GM Kobalia Mikhail
LOSE GM Gopal G.N.
win Moksh Amit Doshi
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
win Rohith Krishna S
win Heberla Bartlomiej
6.5
12
GM Moroni Luca Jr R1 - WIN vs Couso Luis (126)
R2 - draw Wallace John Paul (119)
R3 - draw Roy Prantik (73)
R4 - WIN vs Slugin Sergey (77)
R5 - WIN vs Libiszewski Fabien (13)
R6 - draw GM Kobalia Mikhail (10)
R7 - draw GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R8 - draw Yeoh Li Tian (18)
R9 - WIN vs Mikalsen Erlend (32)
win Couso Luis
draw Wallace John Paul
draw Roy Prantik
win Slugin Sergey
win Libiszewski Fabien
draw GM Kobalia Mikhail
draw GM Urkedal Frode Olav Olsen
draw Yeoh Li Tian
win Mikalsen Erlend
6.5
13
GM Libiszewski Fabien R1 - WIN vs Jaksland Tim (117)
R2 - draw Furhoff Johan (116)
R3 - WIN vs Murzin Volodar (31)
R4 - draw Santos Latasa Jaime (14)
R5 - lost to GM Moroni Luca Jr (12)
R6 - WIN vs Seo Jung Min (69)
R7 - draw Eggleston David J (45)
R8 - WIN vs Schekachikhin Maksim (42)
R9 - WIN vs Blomqvist Erik (48)
win Jaksland Tim
draw Furhoff Johan
win Murzin Volodar
draw Santos Latasa Jaime
LOSE GM Moroni Luca Jr
win Seo Jung Min
draw Eggleston David J
win Schekachikhin Maksim
win Blomqvist Erik
6.5
14
GM Santos Latasa Jaime R1 - WIN vs Ornstein Axel (93)
R2 - WIN vs Gorshtein Ido (25)
R3 - draw Lyrberg Patrik (21)
R4 - draw GM Libiszewski Fabien (13)
R5 - WIN vs Hauge Lars Oskar (34)
R6 - draw GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R7 - draw Yeoh Li Tian (18)
R8 - WIN vs Rakesh Kumar Jena (22)
R9 - lost to GM Volkov Sergey (3)
win Ornstein Axel
win Gorshtein Ido
draw Lyrberg Patrik
draw GM Libiszewski Fabien
win Hauge Lars Oskar
draw GM Urkedal Frode Olav Olsen
draw Yeoh Li Tian
win Rakesh Kumar Jena
LOSE GM Volkov Sergey
6.0
15
GM Lalith Babu M R R1 - WIN vs Storme Isak (65)
R2 - WIN vs Ternault Mathieu (67)
R3 - draw GM Kobalia Mikhail (10)
R4 - WIN vs Sawatzki Frank (55)
R5 - draw GM Volkov Sergey (3)
R6 - lost to GM Gajewski Grzegorz (7)
R7 - WIN vs Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R8 - WIN vs Donchenko Alexander (19)
R9 - lost to GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
win Storme Isak
win Ternault Mathieu
draw GM Kobalia Mikhail
win Sawatzki Frank
draw GM Volkov Sergey
LOSE GM Gajewski Grzegorz
win Bellon Lopez Juan Manuel
win Donchenko Alexander
LOSE GM Urkedal Frode Olav Olsen
6.0
16
GM Liang Awonder R1 - WIN vs Klek Hanna Marie (84)
R2 - WIN vs Rakesh Kumar Jena (22)
R3 - lost to Santos Ruiz Miguel (17)
R4 - WIN vs Percivaldi Martin (60)
R5 - WIN vs Keinanen Toivo (46)
R6 - WIN vs Pranav Anand (41)
R7 - draw GM Lagarde Maxime (8)
R8 - draw GM Gopal G.N. (5)
R9 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
win Klek Hanna Marie
win Rakesh Kumar Jena
LOSE Santos Ruiz Miguel
win Percivaldi Martin
win Keinanen Toivo
win Pranav Anand
draw GM Lagarde Maxime
draw GM Gopal G.N.
LOSE GM Nabaty Tamir
6.0
17
GM Santos Ruiz Miguel R1 - WIN vs Glimbrant Torbjorn (141)
R2 - WIN vs Krishna Teja N (58)
R3 - WIN vs GM Liang Awonder (16)
R4 - draw GM Karthikeyan Murali (6)
R5 - lost to GM Lagarde Maxime (8)
R6 - WIN vs Raja Rithvik R (30)
R7 - lost to GM Kobalia Mikhail (10)
R8 - WIN vs Koykka Pekka (56)
R9 - draw Yeoh Li Tian (18)
win Glimbrant Torbjorn
win Krishna Teja N
win GM Liang Awonder
draw GM Karthikeyan Murali
LOSE GM Lagarde Maxime
win Raja Rithvik R
LOSE GM Kobalia Mikhail
win Koykka Pekka
draw Yeoh Li Tian
6.0
18
IM Yeoh Li Tian R1 - WIN vs Ganaus Hannes (131)
R2 - WIN vs Schekachikhin Maksim (42)
R3 - draw GM Lagarde Maxime (8)
R4 - draw Donchenko Alexander (19)
R5 - WIN vs Rohith Krishna S (79)
R6 - draw GM Karthikeyan Murali (6)
R7 - draw GM Santos Latasa Jaime (14)
R8 - draw GM Moroni Luca Jr (12)
R9 - draw GM Santos Ruiz Miguel (17)
win Ganaus Hannes
win Schekachikhin Maksim
draw GM Lagarde Maxime
draw Donchenko Alexander
win Rohith Krishna S
draw GM Karthikeyan Murali
draw GM Santos Latasa Jaime
draw GM Moroni Luca Jr
draw GM Santos Ruiz Miguel
6.0
19
GM Donchenko Alexander R1 - WIN vs Vignesh B (89)
R2 - draw Keinanen Toivo (46)
R3 - WIN vs Limanovska Elizabete (76)
R4 - draw IM Yeoh Li Tian (18)
R5 - WIN vs Eggleston David J (45)
R6 - draw Heberla Bartlomiej (26)
R7 - draw GM Gopal G.N. (5)
R8 - lost to GM Lalith Babu M R (15)
R9 - WIN vs Haug Johannes (54)
win Vignesh B
draw Keinanen Toivo
win Limanovska Elizabete
draw IM Yeoh Li Tian
win Eggleston David J
draw Heberla Bartlomiej
draw GM Gopal G.N.
LOSE GM Lalith Babu M R
win Haug Johannes
6.0
20
IM Zumsande Martin R1 - WIN vs Jimenez Martinez Jose Vicente (124)
R2 - draw Murzin Volodar (31)
R3 - WIN vs Furhoff Johan (116)
R4 - draw GM Gajewski Grzegorz (7)
R5 - lost to Pranav Anand (41)
R6 - WIN vs Schmidek Emil (57)
R7 - draw Bellia Fabrizio (23)
R8 - draw Haug Johannes (54)
R9 - WIN vs Eggleston David J (45)
win Jimenez Martinez Jose Vicente
draw Murzin Volodar
win Furhoff Johan
draw GM Gajewski Grzegorz
LOSE Pranav Anand
win Schmidek Emil
draw Bellia Fabrizio
draw Haug Johannes
win Eggleston David J
6.0
21
IM Lyrberg Patrik R1 - WIN vs Dimitrova Aleksandra (72)
win Dimitrova Aleksandra
- -
draw GM Santos Latasa Jaime
LOSE Heberla Bartlomiej
win Murzin Volodar
LOSE Schekachikhin Maksim
win Fernandez Barrera Victor
draw Eggleston David J
win Pranav Anand
6.0
22
IM Rakesh Kumar Jena R1 - WIN vs Ramondino Renzo (136)
R2 - lost to GM Liang Awonder (16)
R3 - WIN vs Unuk Laura (66)
R4 - draw Moksh Amit Doshi (44)
R5 - WIN vs Ganaus Hannes (131)
R6 - WIN vs Kulaots Kaido (29)
R7 - draw Debashis Das (47)
R8 - lost to GM Santos Latasa Jaime (14)
R9 - WIN vs Salomon Johan (53)
win Ramondino Renzo
LOSE GM Liang Awonder
win Unuk Laura
draw Moksh Amit Doshi
win Ganaus Hannes
win Kulaots Kaido
draw Debashis Das
LOSE GM Santos Latasa Jaime
win Salomon Johan
6.0
23
IM Bellia Fabrizio R1 - draw Louis Thibault (102)
R2 - draw Calzetta Ruiz Monica (91)
R3 - draw Vignesh B (89)
R4 - WIN vs Pantzar Milton (62)
R5 - draw Mendonca Leon Luke (52)
R6 - WIN vs Slugin Sergey (77)
R7 - draw IM Zumsande Martin (20)
R8 - draw Soysal Serkan (37)
R9 - WIN vs Sawatzki Frank (55)
draw Louis Thibault
draw Calzetta Ruiz Monica
draw Vignesh B
win Pantzar Milton
draw Mendonca Leon Luke
win Slugin Sergey
draw IM Zumsande Martin
draw Soysal Serkan
win Sawatzki Frank
6.0
24
GM Maze Sebastien R1 - draw Kolbus Dietmar (98)
R2 - lost to Pranav Anand (41)
R3 - WIN vs Huse Sigurd Kjelsbol (138)
R4 - lost to Babikov Ivan (68)
R5 - WIN vs Janzelj Lara (111)
R6 - WIN vs Dhulipalla Bala Chandra Prasad (50)
R7 - WIN vs Roy Prantik (73)
R8 - WIN vs Raja Rithvik R (30)
R9 - draw IM Valsecchi Alessio (9)
draw Kolbus Dietmar
LOSE Pranav Anand
win Huse Sigurd Kjelsbol
LOSE Babikov Ivan
win Janzelj Lara
win Dhulipalla Bala Chandra Prasad
win Roy Prantik
win Raja Rithvik R
draw IM Valsecchi Alessio
6.0
25
FM Gorshtein Ido R1 - WIN vs Carlsson Ludvig (108)
R2 - lost to GM Santos Latasa Jaime (14)
R3 - lost to Wagner Stephan (99)
R4 - draw Rahul Kumar Pune (134)
R5 - WIN vs Friedland Moshe (87)
R6 - WIN vs Dimitrova Aleksandra (72)
R7 - draw Jeet Jain (75)
R8 - WIN vs Golikov Daniil (96)
R9 - WIN vs Holm Kristian Stuvik (70)
win Carlsson Ludvig
LOSE GM Santos Latasa Jaime
LOSE Wagner Stephan
draw Rahul Kumar Pune
win Friedland Moshe
win Dimitrova Aleksandra
draw Jeet Jain
win Golikov Daniil
win Holm Kristian Stuvik
6.0
26
GM Heberla Bartlomiej R1 - WIN vs Risting Eivind Olav (80)
R2 - WIN vs Slugin Sergey (77)
R3 - draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad (50)
R4 - WIN vs IM Lyrberg Patrik (21)
R5 - draw GM Nabaty Tamir (1)
R6 - draw GM Donchenko Alexander (19)
R7 - lost to IM Valsecchi Alessio (9)
R8 - WIN vs Nesterov Arseniy (33)
R9 - lost to IM Gholami Aryan (11)
win Risting Eivind Olav
win Slugin Sergey
draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad
win IM Lyrberg Patrik
draw GM Nabaty Tamir
draw GM Donchenko Alexander
LOSE IM Valsecchi Alessio
win Nesterov Arseniy
LOSE IM Gholami Aryan
5.5
27
IM Thybo Sondergaard Jesper
- -
win Tryggestad Andreas Garberg
draw GM Volkov Sergey
win Dhulipalla Bala Chandra Prasad
LOSE GM Gajewski Grzegorz
win Haug Johannes
LOSE GM Karthikeyan Murali
win Keinanen Toivo
LOSE GM Lagarde Maxime
5.5
28
FM Zou Chen R1 - WIN vs Stabulnieks Klavs (59)
R2 - draw Sengupta Deep (35)
R3 - WIN vs Sorensen Hampus (74)
R4 - lost to GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R5 - lost to IM Valsecchi Alessio (9)
R6 - draw Storme Isak (65)
R7 - WIN vs Larsen Karsten (105)
R8 - WIN vs Pantzar Milton (62)
R9 - draw Ivanov Sergey (38)
win Stabulnieks Klavs
draw Sengupta Deep
win Sorensen Hampus
LOSE GM Urkedal Frode Olav Olsen
LOSE IM Valsecchi Alessio
draw Storme Isak
win Larsen Karsten
win Pantzar Milton
draw Ivanov Sergey
5.5
29
GM Kulaots Kaido R1 - WIN vs Dauth Benjamin (97)
R2 - WIN vs Schmidek Emil (57)
R3 - lost to IM Gholami Aryan (11)
R4 - WIN vs Roy Prantik (73)
R5 - draw D`costa Lorin A R (43)
R6 - lost to IM Rakesh Kumar Jena (22)
R7 - draw Murzin Volodar (31)
R8 - WIN vs Moksh Amit Doshi (44)
R9 - draw Soysal Serkan (37)
win Dauth Benjamin
win Schmidek Emil
LOSE IM Gholami Aryan
win Roy Prantik
draw D`costa Lorin A R
LOSE IM Rakesh Kumar Jena
draw Murzin Volodar
win Moksh Amit Doshi
draw Soysal Serkan
5.5
30
IM Raja Rithvik R R1 - WIN vs Cherepov Alexej (118)
R2 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
R3 - WIN vs Dauth Benjamin (97)
R4 - draw Vaishali R (85)
R5 - WIN vs Babikov Ivan (68)
R6 - lost to GM Santos Ruiz Miguel (17)
R7 - WIN vs Luukkonen Tommi (49)
R8 - lost to GM Maze Sebastien (24)
R9 - WIN vs Seo Jung Min (69)
win Cherepov Alexej
LOSE GM Nabaty Tamir
win Dauth Benjamin
draw Vaishali R
win Babikov Ivan
LOSE GM Santos Ruiz Miguel
win Luukkonen Tommi
LOSE GM Maze Sebastien
win Seo Jung Min
5.5
31
FM Murzin Volodar R1 - WIN vs Zhou Aiden (139)
R2 - draw IM Zumsande Martin (20)
R3 - lost to GM Libiszewski Fabien (13)
R4 - WIN vs Stabulnieks Klavs (59)
R5 - lost to IM Lyrberg Patrik (21)
R6 - WIN vs Limanovska Elizabete (76)
R7 - draw GM Kulaots Kaido (29)
R8 - draw Alvarez Serrano Carlos (92)
R9 - WIN vs Rohith Krishna S (79)
win Zhou Aiden
draw IM Zumsande Martin
LOSE GM Libiszewski Fabien
win Stabulnieks Klavs
LOSE IM Lyrberg Patrik
win Limanovska Elizabete
draw GM Kulaots Kaido
draw Alvarez Serrano Carlos
win Rohith Krishna S
5.5
32
FM Mikalsen Erlend R1 - WIN vs Schnabel Bennett (146)
R2 - WIN vs Debashis Das (47)
R3 - lost to GM Gopal G.N. (5)
R4 - lost to Blomqvist Erik (48)
R5 - WIN vs Chan Kim Yew (78)
R6 - draw Nesterov Arseniy (33)
R7 - WIN vs Holm Kristian Stuvik (70)
R8 - WIN vs Ertan Can (51)
R9 - lost to GM Moroni Luca Jr (12)
win Schnabel Bennett
win Debashis Das
LOSE GM Gopal G.N.
LOSE Blomqvist Erik
win Chan Kim Yew
draw Nesterov Arseniy
win Holm Kristian Stuvik
win Ertan Can
LOSE GM Moroni Luca Jr
5.5
33
Nesterov Arseniy R1 - draw Sorensen Hampus (74)
R2 - WIN vs Friedland Moshe (87)
R3 - WIN vs Pantzar Milton (62)
R4 - lost to GM Volkov Sergey (3)
R5 - draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad (50)
R6 - draw FM Mikalsen Erlend (32)
R7 - WIN vs Krishna Teja N (58)
R8 - lost to GM Heberla Bartlomiej (26)
R9 - WIN vs Vaishali R (85)
draw Sorensen Hampus
win Friedland Moshe
win Pantzar Milton
LOSE GM Volkov Sergey
draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad
draw FM Mikalsen Erlend
win Krishna Teja N
LOSE GM Heberla Bartlomiej
win Vaishali R
5.5
34
IM Hauge Lars Oskar R1 - WIN vs Janzelj Lara (111)
R2 - WIN vs Kucuksari Kaan (106)
R3 - lost to GM Karthikeyan Murali (6)
R4 - WIN vs Vestby-Ellingsen Mads (90)
R5 - lost to GM Santos Latasa Jaime (14)
R6 - WIN vs Dahl Trygve (133)
R7 - WIN vs Pranav Anand (41)
R8 - lost to Sengupta Deep (35)
R9 - draw Priyanka Nutakki (36)
win Janzelj Lara
win Kucuksari Kaan
LOSE GM Karthikeyan Murali
win Vestby-Ellingsen Mads
LOSE GM Santos Latasa Jaime
win Dahl Trygve
win Pranav Anand
LOSE Sengupta Deep
draw Priyanka Nutakki
5.5
35
GM Sengupta Deep R1 - WIN vs Kenneskog Theodor (107)
R2 - draw FM Zou Chen (28)
R3 - draw Vestby-Ellingsen Mads (90)
R4 - lost to D`costa Lorin A R (43)
R5 - WIN vs Kucuksari Kaan (106)
R6 - draw Furhoff Johan (116)
R7 - draw Soysal Serkan (37)
R8 - WIN vs IM Hauge Lars Oskar (34)
R9 - lost to GM Kobalia Mikhail (10)
win Kenneskog Theodor
draw FM Zou Chen
draw Vestby-Ellingsen Mads
LOSE D`costa Lorin A R
win Kucuksari Kaan
draw Furhoff Johan
draw Soysal Serkan
win IM Hauge Lars Oskar
LOSE GM Kobalia Mikhail
5.5
36
WIM Priyanka Nutakki R1 - lost to GM Volkov Sergey (3)
R2 - lost to Stabulnieks Klavs (59)
R3 - WIN vs Sapale Saloni (109)
R4 - WIN vs Hesse Henrik (127)
R5 - lost to Ivanov Sergey (38)
R6 - WIN vs Damianou Ioannis (120)
R7 - WIN vs Haria Ravi (101)
R8 - WIN vs Erenberg Ariel (64)
R9 - draw IM Hauge Lars Oskar (34)
LOSE GM Volkov Sergey
LOSE Stabulnieks Klavs
win Sapale Saloni
win Hesse Henrik
LOSE Ivanov Sergey
win Damianou Ioannis
win Haria Ravi
win Erenberg Ariel
draw IM Hauge Lars Oskar
5.5
37
IM Soysal Serkan R1 - WIN vs Rahul Kumar Pune (134)
R2 - lost to GM Gajewski Grzegorz (7)
R3 - lost to Dimitrova Aleksandra (72)
win Rahul Kumar Pune
LOSE GM Gajewski Grzegorz
LOSE Dimitrova Aleksandra
- -
win Golikov Daniil
win Valkama Eero
draw GM Sengupta Deep
draw IM Bellia Fabrizio
draw GM Kulaots Kaido
5.5
38
GM Ivanov Sergey R1 - draw Babikov Ivan (68)
R2 - draw Valkama Eero (71)
R3 - WIN vs Kucuksari Kaan (106)
R4 - lost to Schekachikhin Maksim (42)
R5 - WIN vs WIM Priyanka Nutakki (36)
R6 - lost to Eggleston David J (45)
R7 - WIN vs Lahav Michal (104)
R8 - WIN vs Tryggestad Andreas Garberg (81)
R9 - draw FM Zou Chen (28)
draw Babikov Ivan
draw Valkama Eero
win Kucuksari Kaan
LOSE Schekachikhin Maksim
win WIM Priyanka Nutakki
LOSE Eggleston David J
win Lahav Michal
win Tryggestad Andreas Garberg
draw FM Zou Chen
5.5
39
FM Nielsen Hogni Egilstoft R1 - draw Hammarstrom Ulf (100)
R2 - lost to Sorensen Hampus (74)
R3 - WIN vs Friedland Moshe (87)
R4 - draw Risting Eivind Olav (80)
R5 - WIN vs Buchenau Frank (110)
R6 - lost to Tryggestad Andreas Garberg (81)
R7 - draw Mullick Raahil (94)
R8 - WIN vs Vignesh B (89)
R9 - WIN vs Ornstein Axel (93)
draw Hammarstrom Ulf
LOSE Sorensen Hampus
win Friedland Moshe
draw Risting Eivind Olav
win Buchenau Frank
LOSE Tryggestad Andreas Garberg
draw Mullick Raahil
win Vignesh B
win Ornstein Axel
5.5
40
IM Lindberg Bengt
- -
LOSE GM Karthikeyan Murali
draw Valkama Eero
LOSE Ganaus Hannes
win Crevatin Leo
LOSE Sari Yasin
win Calzetta Ruiz Monica
win Jaksland Tim
win Jeet Jain
5.5
41
FM Pranav Anand R1 - draw GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R2 - WIN vs GM Maze Sebastien (24)
R3 - draw Percivaldi Martin (60)
R4 - WIN vs Koykka Pekka (56)
R5 - WIN vs IM Zumsande Martin (20)
R6 - lost to GM Liang Awonder (16)
R7 - lost to IM Hauge Lars Oskar (34)
R8 - WIN vs Slugin Sergey (77)
R9 - lost to IM Lyrberg Patrik (21)
draw GM Urkedal Frode Olav Olsen
win GM Maze Sebastien
draw Percivaldi Martin
win Koykka Pekka
win IM Zumsande Martin
LOSE GM Liang Awonder
LOSE IM Hauge Lars Oskar
win Slugin Sergey
LOSE IM Lyrberg Patrik
5.0
42
IM Schekachikhin Maksim R1 - WIN vs Emmoth Alfons (142)
R2 - lost to IM Yeoh Li Tian (18)
R3 - WIN vs Vitenberg Noam Aviv (145)
R4 - WIN vs GM Ivanov Sergey (38)
R5 - draw GM Hillarp Persson Tiger (2)
R6 - WIN vs IM Lyrberg Patrik (21)
R7 - lost to GM Volkov Sergey (3)
R8 - lost to GM Libiszewski Fabien (13)
R9 - draw Koykka Pekka (56)
win Emmoth Alfons
LOSE IM Yeoh Li Tian
win Vitenberg Noam Aviv
win GM Ivanov Sergey
draw GM Hillarp Persson Tiger
win IM Lyrberg Patrik
LOSE GM Volkov Sergey
LOSE GM Libiszewski Fabien
draw Koykka Pekka
5.0
43
IM D`costa Lorin A R R1 - WIN vs Sapale Saloni (109)
R2 - lost to GM Volkov Sergey (3)
R3 - WIN vs Louis Thibault (102)
R4 - WIN vs GM Sengupta Deep (35)
R5 - draw GM Kulaots Kaido (29)
R6 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R7 - lost to Moksh Amit Doshi (44)
R8 - WIN vs Couso Luis (126)
R9 - draw Storme Isak (65)
win Sapale Saloni
LOSE GM Volkov Sergey
win Louis Thibault
win GM Sengupta Deep
draw GM Kulaots Kaido
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
LOSE Moksh Amit Doshi
win Couso Luis
draw Storme Isak
5.0
44
Moksh Amit Doshi R1 - draw Haria Ravi (101)
R2 - WIN vs Ertan Can (51)
R3 - draw Keinanen Toivo (46)
R4 - draw IM Rakesh Kumar Jena (22)
R5 - WIN vs Malek Daniel (88)
R6 - lost to IM Gholami Aryan (11)
R7 - WIN vs IM D`costa Lorin A R (43)
R8 - lost to GM Kulaots Kaido (29)
R9 - draw Schmidek Emil (57)
draw Haria Ravi
win Ertan Can
draw Keinanen Toivo
draw IM Rakesh Kumar Jena
win Malek Daniel
LOSE IM Gholami Aryan
win IM D`costa Lorin A R
LOSE GM Kulaots Kaido
draw Schmidek Emil
5.0
45
IM Eggleston David J R1 - draw Nielsen Andre (132)
R2 - draw Hammarstrom Ulf (100)
R3 - WIN vs Calzetta Ruiz Monica (91)
R4 - WIN vs Damianou Ioannis (120)
R5 - lost to GM Donchenko Alexander (19)
R6 - WIN vs GM Ivanov Sergey (38)
R7 - draw GM Libiszewski Fabien (13)
R8 - draw IM Lyrberg Patrik (21)
R9 - lost to IM Zumsande Martin (20)
draw Nielsen Andre
draw Hammarstrom Ulf
win Calzetta Ruiz Monica
win Damianou Ioannis
LOSE GM Donchenko Alexander
win GM Ivanov Sergey
draw GM Libiszewski Fabien
draw IM Lyrberg Patrik
LOSE IM Zumsande Martin
5.0
46
FM Keinanen Toivo R1 - WIN vs Weinzettl Ernst (150)
R2 - draw GM Donchenko Alexander (19)
R3 - draw Moksh Amit Doshi (44)
R4 - WIN vs Limanovska Elizabete (76)
R5 - lost to GM Liang Awonder (16)
R6 - draw Mendonca Leon Luke (52)
R7 - WIN vs Sorensen Hampus (74)
R8 - lost to IM Thybo Sondergaard Jesper (27)
R9 - draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad (50)
win Weinzettl Ernst
draw GM Donchenko Alexander
draw Moksh Amit Doshi
win Limanovska Elizabete
LOSE GM Liang Awonder
draw Mendonca Leon Luke
win Sorensen Hampus
LOSE IM Thybo Sondergaard Jesper
draw Dhulipalla Bala Chandra Prasad
5.0
47
GM Debashis Das R1 - WIN vs Mullick Raahil (94)
R2 - lost to FM Mikalsen Erlend (32)
R3 - WIN vs Nielsen Andre (132)
R4 - WIN vs Wallace John Paul (119)
R5 - draw Haug Johannes (54)
R6 - WIN vs Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R7 - draw IM Rakesh Kumar Jena (22)
R8 - lost to GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
win Mullick Raahil
LOSE FM Mikalsen Erlend
win Nielsen Andre
win Wallace John Paul
draw Haug Johannes
win Bellon Lopez Juan Manuel
draw IM Rakesh Kumar Jena
LOSE GM Urkedal Frode Olav Olsen
- -
5.0
48
GM Blomqvist Erik R1 - draw Larsen Karsten (105)
R2 - WIN vs Damianou Ioannis (120)
R3 - draw Wallace John Paul (119)
R4 - WIN vs FM Mikalsen Erlend (32)
R5 - lost to Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R6 - WIN vs Sawatzki Frank (55)
R7 - WIN vs Vaishali R (85)
R8 - lost to GM Gajewski Grzegorz (7)
R9 - lost to GM Libiszewski Fabien (13)
draw Larsen Karsten
win Damianou Ioannis
draw Wallace John Paul
win FM Mikalsen Erlend
LOSE Bellon Lopez Juan Manuel
win Sawatzki Frank
win Vaishali R
LOSE GM Gajewski Grzegorz
LOSE GM Libiszewski Fabien
5.0
49
FM Luukkonen Tommi R1 - lost to GM Nabaty Tamir (1)
R2 - draw Cherepov Alexej (118)
R3 - WIN vs Kochavi Ori (95)
R4 - lost to Ertan Can (51)
R5 - WIN vs Hammarstrom Ulf (100)
R6 - draw Vardaan Nagpal (144)
R7 - lost to IM Raja Rithvik R (30)
R8 - WIN vs Mullick Raahil (94)
R9 - draw Percivaldi Martin (60)
LOSE GM Nabaty Tamir
draw Cherepov Alexej
win Kochavi Ori
LOSE Ertan Can
win Hammarstrom Ulf
draw Vardaan Nagpal
LOSE IM Raja Rithvik R
win Mullick Raahil
draw Percivaldi Martin
5.0
50
IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad
- -
win Salomon Johan
draw GM Heberla Bartlomiej
LOSE IM Thybo Sondergaard Jesper
draw Nesterov Arseniy
LOSE GM Maze Sebastien
win Gorshtein Asaf
draw Seo Jung Min
draw FM Keinanen Toivo
5.0
51
FM Ertan Can R1 - draw Friedland Moshe (87)
R2 - lost to Moksh Amit Doshi (44)
R3 - WIN vs Cherepov Alexej (118)
R4 - WIN vs FM Luukkonen Tommi (49)
R5 - lost to Krishna Teja N (58)
R6 - WIN vs Vignesh B (89)
R7 - WIN vs Mendonca Leon Luke (52)
R8 - lost to FM Mikalsen Erlend (32)
R9 - draw Bellon Lopez Juan Manuel (61)
draw Friedland Moshe
LOSE Moksh Amit Doshi
win Cherepov Alexej
win FM Luukkonen Tommi
LOSE Krishna Teja N
win Vignesh B
win Mendonca Leon Luke
LOSE FM Mikalsen Erlend
draw Bellon Lopez Juan Manuel
5.0
52
CM Mendonca Leon Luke R1 - WIN vs Torngren Gustav (149)
R2 - lost to IM Valsecchi Alessio (9)
R3 - WIN vs Munshi Aditya (130)
R4 - draw Soumya Swaminathan (63)
R5 - draw IM Bellia Fabrizio (23)
R6 - draw FM Keinanen Toivo (46)
R7 - lost to FM Ertan Can (51)
R8 - draw Dimitrova Aleksandra (72)
R9 - WIN vs Lund Gunnar (115)
win Torngren Gustav
LOSE IM Valsecchi Alessio
win Munshi Aditya
draw Soumya Swaminathan
draw IM Bellia Fabrizio
draw FM Keinanen Toivo
LOSE FM Ertan Can
draw Dimitrova Aleksandra
win Lund Gunnar
5.0
53
GM Salomon Johan
- -
LOSE IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad
win Ziegler Ari
draw Krishna Teja N
win Hilverda Alexander
draw Vaishali R
win Tryggestad Andreas Garberg
LOSE GM Volkov Sergey
LOSE IM Rakesh Kumar Jena
5.0
54
FM Haug Johannes
- -
draw Jeet Jain
win Sari Yasin
win Dimitrova Aleksandra
draw GM Debashis Das
LOSE IM Thybo Sondergaard Jesper
win Jaksland Tim
draw IM Zumsande Martin
LOSE GM Donchenko Alexander
5.0
55
FM Sawatzki Frank R1 - draw Kochavi Ori (95)
R2 - WIN vs Alvarez Serrano Carlos (92)
R3 - WIN vs Babikov Ivan (68)
R4 - lost to GM Lalith Babu M R (15)
R5 - draw Valkama Eero (71)
R6 - lost to GM Blomqvist Erik (48)
R7 - WIN vs Wagner Stephan (99)
R8 - WIN vs Dauth Benjamin (97)
R9 - lost to IM Bellia Fabrizio (23)
draw Kochavi Ori
win Alvarez Serrano Carlos
win Babikov Ivan
LOSE GM Lalith Babu M R
draw Valkama Eero
LOSE GM Blomqvist Erik
win Wagner Stephan
win Dauth Benjamin
LOSE IM Bellia Fabrizio
5.0
56
FM Koykka Pekka R1 - WIN vs Wagner Stephan (99)
R2 - lost to GM Lagarde Maxime (8)
R3 - WIN vs Golikov Daniil (96)
R4 - lost to FM Pranav Anand (41)
R5 - draw Dauth Benjamin (97)
R6 - WIN vs Babikov Ivan (68)
R7 - WIN vs Kolbus Dietmar (98)
R8 - lost to GM Santos Ruiz Miguel (17)
R9 - draw IM Schekachikhin Maksim (42)
win Wagner Stephan
LOSE GM Lagarde Maxime
win Golikov Daniil
LOSE FM Pranav Anand
draw Dauth Benjamin
win Babikov Ivan
win Kolbus Dietmar
LOSE GM Santos Ruiz Miguel
draw IM Schekachikhin Maksim
5.0
57
FM Schmidek Emil R1 - WIN vs Hesse Henrik (127)
R2 - lost to GM Kulaots Kaido (29)
R3 - WIN vs Larsson Victor (122)
R4 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R5 - WIN vs Jimenez Martinez Jose Vicente (124)
R6 - lost to IM Zumsande Martin (20)
R7 - WIN vs Louis Thibault (102)
R8 - draw Vaishali R (85)
R9 - draw Moksh Amit Doshi (44)
win Hesse Henrik
LOSE GM Kulaots Kaido
win Larsson Victor
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
win Jimenez Martinez Jose Vicente
LOSE IM Zumsande Martin
win Louis Thibault
draw Vaishali R
draw Moksh Amit Doshi
5.0
58
IM Krishna Teja N
- -
LOSE GM Santos Ruiz Miguel
- -
draw GM Salomon Johan
win FM Ertan Can
LOSE IM Valsecchi Alessio
LOSE Nesterov Arseniy
draw Chan Kim Yew
win Hammarstrom Ulf
5.0
59
Stabulnieks Klavs R1 - lost to FM Zou Chen (28)
R2 - WIN vs WIM Priyanka Nutakki (36)
R3 - draw Seo Jung Min (69)
R4 - lost to FM Murzin Volodar (31)
R5 - draw Klek Hanna Marie (84)
R6 - draw Kenneskog Theodor (107)
R7 - draw Babikov Ivan (68)
R8 - WIN vs Glimbrant Torbjorn (141)
R9 - WIN vs Dauth Benjamin (97)
LOSE FM Zou Chen
win WIM Priyanka Nutakki
draw Seo Jung Min
LOSE FM Murzin Volodar
draw Klek Hanna Marie
draw Kenneskog Theodor
draw Babikov Ivan
win Glimbrant Torbjorn
win Dauth Benjamin
5.0
60
IM Percivaldi Martin R1 - draw Alvarez Serrano Carlos (92)
R2 - WIN vs Kochavi Ori (95)
R3 - draw FM Pranav Anand (41)
R4 - lost to GM Liang Awonder (16)
R5 - draw Risting Eivind Olav (80)
R6 - lost to Dauth Benjamin (97)
R7 - WIN vs Glimbrant Torbjorn (141)
R8 - WIN vs Kolbus Dietmar (98)
R9 - draw FM Luukkonen Tommi (49)
draw Alvarez Serrano Carlos
win Kochavi Ori
draw FM Pranav Anand
LOSE GM Liang Awonder
draw Risting Eivind Olav
LOSE Dauth Benjamin
win Glimbrant Torbjorn
win Kolbus Dietmar
draw FM Luukkonen Tommi
5.0
61
GM Bellon Lopez Juan Manuel R1 - draw Polyakov Fedor (140)
R2 - WIN vs Gorshtein Asaf (135)
R3 - draw Holm Kristian Stuvik (70)
R4 - WIN vs Haria Ravi (101)
R5 - WIN vs GM Blomqvist Erik (48)
R6 - lost to GM Debashis Das (47)
R7 - lost to GM Lalith Babu M R (15)
R8 - draw Jeet Jain (75)
R9 - draw FM Ertan Can (51)
draw Polyakov Fedor
win Gorshtein Asaf
draw Holm Kristian Stuvik
win Haria Ravi
win GM Blomqvist Erik
LOSE GM Debashis Das
LOSE GM Lalith Babu M R
draw Jeet Jain
draw FM Ertan Can
5.0
62
FM Pantzar Milton R1 - draw Gorshtein Asaf (135)
R2 - WIN vs Chan Kim Yew (78)
R3 - lost to Nesterov Arseniy (33)
R4 - lost to IM Bellia Fabrizio (23)
R5 - WIN vs Marzano Carlo (128)
R6 - draw Soumya Swaminathan (63)
R7 - WIN vs Nielsen Andre (132)
R8 - lost to FM Zou Chen (28)
R9 - WIN vs Lahav Michal (104)
draw Gorshtein Asaf
win Chan Kim Yew
LOSE Nesterov Arseniy
LOSE IM Bellia Fabrizio
win Marzano Carlo
draw Soumya Swaminathan
win Nielsen Andre
LOSE FM Zou Chen
win Lahav Michal
5.0
63
WGM Soumya Swaminathan R1 - WIN vs Lund Gunnar (115)
R2 - lost to Limanovska Elizabete (76)
R3 - WIN vs Klek Hanna Marie (84)
R4 - draw CM Mendonca Leon Luke (52)
R5 - lost to Furhoff Johan (116)
R6 - draw FM Pantzar Milton (62)
R7 - lost to Golikov Daniil (96)
R8 - WIN vs Marzano Carlo (128)
R9 - WIN vs Alvarez Serrano Carlos (92)
win Lund Gunnar
LOSE Limanovska Elizabete
win Klek Hanna Marie
draw CM Mendonca Leon Luke
LOSE Furhoff Johan
draw FM Pantzar Milton
LOSE Golikov Daniil
win Marzano Carlo
win Alvarez Serrano Carlos
5.0
64
IM Erenberg Ariel R1 - draw Valkama Eero (71)
R2 - lost to Babikov Ivan (68)
R3 - draw Rahul Kumar Pune (134)
R4 - WIN vs Jeet Jain (75)
R5 - WIN vs Kenneskog Theodor (107)
R6 - draw Kolbus Dietmar (98)
R7 - draw Dauth Benjamin (97)
R8 - lost to WIM Priyanka Nutakki (36)
R9 - WIN vs Golikov Daniil (96)
draw Valkama Eero
LOSE Babikov Ivan
draw Rahul Kumar Pune
win Jeet Jain
win Kenneskog Theodor
draw Kolbus Dietmar
draw Dauth Benjamin
LOSE WIM Priyanka Nutakki
win Golikov Daniil
5.0
65
FM Storme Isak R1 - lost to GM Lalith Babu M R (15)
LOSE GM Lalith Babu M R
- -
win Dev Shah
- -
draw MULLON Jean-Baptiste
draw FM Zou Chen
draw Malek Daniel
win Haria Ravi
draw IM D`costa Lorin A R
5.0
66
WIM Unuk Laura R1 - lost to IM Gholami Aryan (11)
LOSE IM Gholami Aryan
- -
LOSE IM Rakesh Kumar Jena
draw Huse Sigurd Kjelsbol
LOSE Lahav Michal
draw Vitenberg Noam Aviv
win Dev Shah
win Gorshtein Asaf
win MULLON Jean-Baptiste
5.0
67
FM Ternault Mathieu
- -
LOSE GM Lalith Babu M R
- -
LOSE Valkama Eero
draw Cherepov Alexej
win Ramondino Renzo
draw Chan Kim Yew
draw Lahav Michal
win Wagner Stephan
5.0
68
FM Babikov Ivan R1 - draw GM Ivanov Sergey (38)
R2 - WIN vs IM Erenberg Ariel (64)
R3 - lost to FM Sawatzki Frank (55)
R4 - WIN vs GM Maze Sebastien (24)
R5 - lost to IM Raja Rithvik R (30)
R6 - lost to FM Koykka Pekka (56)
R7 - draw Stabulnieks Klavs (59)
R8 - WIN vs Gueci Tea (113)
R9 - draw Roy Prantik (73)
draw GM Ivanov Sergey
win IM Erenberg Ariel
LOSE FM Sawatzki Frank
win GM Maze Sebastien
LOSE IM Raja Rithvik R
LOSE FM Koykka Pekka
draw Stabulnieks Klavs
win Gueci Tea
draw Roy Prantik
4.5
69
FM Seo Jung Min R1 - WIN vs Dev Shah (137)
R2 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R3 - draw Stabulnieks Klavs (59)
R4 - draw Sorensen Hampus (74)
R5 - WIN vs Nielsen Andre (132)
R6 - lost to GM Libiszewski Fabien (13)
R7 - WIN vs Valkama Eero (71)
R8 - draw IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad (50)
R9 - lost to IM Raja Rithvik R (30)
win Dev Shah
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
draw Stabulnieks Klavs
draw Sorensen Hampus
win Nielsen Andre
LOSE GM Libiszewski Fabien
win Valkama Eero
draw IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad
LOSE IM Raja Rithvik R
4.5
70
IM Holm Kristian Stuvik R1 - draw Calzetta Ruiz Monica (91)
R2 - WIN vs Larsen Karsten (105)
R3 - draw GM Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R4 - WIN vs Tryggestad Andreas Garberg (81)
R5 - lost to GM Kobalia Mikhail (10)
R6 - draw Roy Prantik (73)
R7 - lost to FM Mikalsen Erlend (32)
R8 - WIN vs Sandu Mihaela (123)
R9 - lost to FM Gorshtein Ido (25)
draw Calzetta Ruiz Monica
win Larsen Karsten
draw GM Bellon Lopez Juan Manuel
win Tryggestad Andreas Garberg
LOSE GM Kobalia Mikhail
draw Roy Prantik
LOSE FM Mikalsen Erlend
win Sandu Mihaela
LOSE FM Gorshtein Ido
4.5
71
Valkama Eero R1 - draw IM Erenberg Ariel (64)
R2 - draw GM Ivanov Sergey (38)
R3 - draw IM Lindberg Bengt (40)
R4 - WIN vs FM Ternault Mathieu (67)
R5 - draw FM Sawatzki Frank (55)
R6 - lost to IM Soysal Serkan (37)
R7 - lost to FM Seo Jung Min (69)
R8 - WIN vs Dahl Trygve (133)
R9 - draw Fernandez Barrera Victor (83)
draw IM Erenberg Ariel
draw GM Ivanov Sergey
draw IM Lindberg Bengt
win FM Ternault Mathieu
draw FM Sawatzki Frank
LOSE IM Soysal Serkan
LOSE FM Seo Jung Min
win Dahl Trygve
draw Fernandez Barrera Victor
4.5
72
WIM Dimitrova Aleksandra R1 - lost to IM Lyrberg Patrik (21)
LOSE IM Lyrberg Patrik
- -
win IM Soysal Serkan
LOSE FM Haug Johannes
draw Akesson Ralf
LOSE FM Gorshtein Ido
win Hilverda Alexander
draw CM Mendonca Leon Luke
draw Slugin Sergey
4.5
73
IM Roy Prantik R1 - draw Chan Kim Yew (78)
R2 - WIN vs Polyakov Fedor (140)
R3 - draw GM Moroni Luca Jr (12)
R4 - lost to GM Kulaots Kaido (29)
R5 - WIN vs Larsen Karsten (105)
R6 - draw IM Holm Kristian Stuvik (70)
R7 - lost to GM Maze Sebastien (24)
R8 - draw Sari Yasin (82)
R9 - draw FM Babikov Ivan (68)
draw Chan Kim Yew
win Polyakov Fedor
draw GM Moroni Luca Jr
LOSE GM Kulaots Kaido
win Larsen Karsten
draw IM Holm Kristian Stuvik
LOSE GM Maze Sebastien
draw Sari Yasin
draw FM Babikov Ivan
4.5
74
Sorensen Hampus R1 - draw Nesterov Arseniy (33)
R2 - WIN vs FM Nielsen Hogni Egilstoft (39)
R3 - lost to FM Zou Chen (28)
R4 - draw FM Seo Jung Min (69)
R5 - draw Fernandez Barrera Victor (83)
R6 - WIN vs Vestby-Ellingsen Mads (90)
R7 - lost to FM Keinanen Toivo (46)
R8 - draw MULLON Jean-Baptiste (103)
R9 - draw Tryggestad Andreas Garberg (81)
draw Nesterov Arseniy
win FM Nielsen Hogni Egilstoft
LOSE FM Zou Chen
draw FM Seo Jung Min
draw Fernandez Barrera Victor
win Vestby-Ellingsen Mads
LOSE FM Keinanen Toivo
draw MULLON Jean-Baptiste
draw Tryggestad Andreas Garberg
4.5
75
FM Jeet Jain R1 - draw Rohith Krishna S (79)
R2 - draw FM Haug Johannes (54)
R3 - draw Akesson Ralf (86)
R4 - lost to IM Erenberg Ariel (64)
R5 - WIN vs Ziegler Ari (125)
R6 - WIN vs Hilverda Alexander (112)
R7 - draw FM Gorshtein Ido (25)
R8 - draw GM Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R9 - lost to IM Lindberg Bengt (40)
draw Rohith Krishna S
draw FM Haug Johannes
draw Akesson Ralf
LOSE IM Erenberg Ariel
win Ziegler Ari
win Hilverda Alexander
draw FM Gorshtein Ido
draw GM Bellon Lopez Juan Manuel
LOSE IM Lindberg Bengt
4.5
76
WFM Limanovska Elizabete R1 - WIN vs Fernandez Barrera Victor (83)
R2 - WIN vs WGM Soumya Swaminathan (63)
R3 - lost to GM Donchenko Alexander (19)
R4 - lost to FM Keinanen Toivo (46)
R5 - draw Vestby-Ellingsen Mads (90)
R6 - lost to FM Murzin Volodar (31)
R7 - draw Wallace John Paul (119)
R8 - WIN vs Janzelj Lara (111)
R9 - draw Klek Hanna Marie (84)
win Fernandez Barrera Victor
win WGM Soumya Swaminathan
LOSE GM Donchenko Alexander
LOSE FM Keinanen Toivo
draw Vestby-Ellingsen Mads
LOSE FM Murzin Volodar
draw Wallace John Paul
win Janzelj Lara
draw Klek Hanna Marie
4.5
77
IM Slugin Sergey R1 - WIN vs Crevatin Leo (121)
R2 - lost to GM Heberla Bartlomiej (26)
win Crevatin Leo
LOSE GM Heberla Bartlomiej
- -
LOSE GM Moroni Luca Jr
win Wagner Stephan
LOSE IM Bellia Fabrizio
win Carlsson Ludvig
LOSE FM Pranav Anand
draw WIM Dimitrova Aleksandra
4.5
78
Chan Kim Yew R1 - draw IM Roy Prantik (73)
R2 - lost to FM Pantzar Milton (62)
R3 - draw Ornstein Axel (93)
draw IM Roy Prantik
LOSE FM Pantzar Milton
draw Ornstein Axel
- -
LOSE FM Mikalsen Erlend
win Buchenau Frank
draw FM Ternault Mathieu
draw IM Krishna Teja N
draw Risting Eivind Olav
4.5
79
CM Rohith Krishna S R1 - draw FM Jeet Jain (75)
draw FM Jeet Jain
- -
win Jimenez Martinez Jose Vicente
win Wagner Stephan
LOSE IM Yeoh Li Tian
draw Jaksland Tim
win Sari Yasin
LOSE IM Gholami Aryan
LOSE FM Murzin Volodar
4.5
80
FM Risting Eivind Olav R1 - lost to GM Heberla Bartlomiej (26)
R2 - draw Crevatin Leo (121)
LOSE GM Heberla Bartlomiej
draw Crevatin Leo
- -
draw FM Nielsen Hogni Egilstoft
draw IM Percivaldi Martin
draw Malek Daniel
draw MULLON Jean-Baptiste
draw Fernandez Barrera Victor
draw Chan Kim Yew
4.5
81
FM Tryggestad Andreas Garberg R1 - WIN vs Huse Sigurd Kjelsbol (138)
R2 - lost to IM Thybo Sondergaard Jesper (27)
win Huse Sigurd Kjelsbol
LOSE IM Thybo Sondergaard Jesper
- -
LOSE IM Holm Kristian Stuvik
win Gorshtein Asaf
win FM Nielsen Hogni Egilstoft
LOSE GM Salomon Johan
LOSE GM Ivanov Sergey
draw Sorensen Hampus
4.5
82
FM Sari Yasin R1 - lost to IM Valsecchi Alessio (9)
R2 - WIN vs Zhou Aiden (139)
R3 - lost to FM Haug Johannes (54)
R4 - draw Cramling Bellon Anna (143)
LOSE IM Valsecchi Alessio
win Zhou Aiden
LOSE FM Haug Johannes
draw Cramling Bellon Anna
- -
win IM Lindberg Bengt
LOSE CM Rohith Krishna S
draw IM Roy Prantik
draw Akesson Ralf
4.5
83
FM Fernandez Barrera Victor R1 - lost to WFM Limanovska Elizabete (76)
R2 - WIN vs Lund Gunnar (115)
R3 - lost to Damianou Ioannis (120)
R4 - WIN vs Calzetta Ruiz Monica (91)
R5 - draw Sorensen Hampus (74)
R6 - WIN vs Ganaus Hannes (131)
R7 - lost to IM Lyrberg Patrik (21)
R8 - draw FM Risting Eivind Olav (80)
R9 - draw Valkama Eero (71)
LOSE WFM Limanovska Elizabete
win Lund Gunnar
LOSE Damianou Ioannis
win Calzetta Ruiz Monica
draw Sorensen Hampus
win Ganaus Hannes
LOSE IM Lyrberg Patrik
draw FM Risting Eivind Olav
draw Valkama Eero
4.5
84
WGM Klek Hanna Marie R1 - lost to GM Liang Awonder (16)
R2 - WIN vs Sapale Saloni (109)
R3 - lost to WGM Soumya Swaminathan (63)
R4 - draw Larsson Victor (122)
R5 - draw Stabulnieks Klavs (59)
R6 - lost to Alvarez Serrano Carlos (92)
R7 - WIN vs Hesse Henrik (127)
R8 - WIN vs Nielsen Andre (132)
R9 - draw WFM Limanovska Elizabete (76)
LOSE GM Liang Awonder
win Sapale Saloni
LOSE WGM Soumya Swaminathan
draw Larsson Victor
draw Stabulnieks Klavs
LOSE Alvarez Serrano Carlos
win Hesse Henrik
win Nielsen Andre
draw WFM Limanovska Elizabete
4.5
85
WGM Vaishali R R1 - lost to Damianou Ioannis (120)
R2 - WIN vs Marzano Carlo (128)
R3 - WIN vs Cramling Bellon Anna (143)
R4 - draw IM Raja Rithvik R (30)
R5 - WIN vs Vardaan Nagpal (144)
R6 - draw GM Salomon Johan (53)
R7 - lost to GM Blomqvist Erik (48)
R8 - draw FM Schmidek Emil (57)
R9 - lost to Nesterov Arseniy (33)
LOSE Damianou Ioannis
win Marzano Carlo
win Cramling Bellon Anna
draw IM Raja Rithvik R
win Vardaan Nagpal
draw GM Salomon Johan
LOSE GM Blomqvist Erik
draw FM Schmidek Emil
LOSE Nesterov Arseniy
4.5
86
GM Akesson Ralf R1 - WIN vs Petersson Baldur Teodor (147)
R2 - lost to GM Gopal G.N. (5)
R3 - draw FM Jeet Jain (75)
R4 - draw Jaksland Tim (117)
R5 - draw WIM Dimitrova Aleksandra (72)
R6 - lost to Lahav Michal (104)
R7 - WIN vs Friedland Moshe (87)
R8 - draw Hammarstrom Ulf (100)
R9 - draw FM Sari Yasin (82)
win Petersson Baldur Teodor
LOSE GM Gopal G.N.
draw FM Jeet Jain
draw Jaksland Tim
draw WIM Dimitrova Aleksandra
LOSE Lahav Michal
win Friedland Moshe
draw Hammarstrom Ulf
draw FM Sari Yasin
4.5
87
FM Friedland Moshe R1 - draw FM Ertan Can (51)
R2 - lost to Nesterov Arseniy (33)
R3 - lost to FM Nielsen Hogni Egilstoft (39)
R4 - WIN vs Petersson Baldur Teodor (147)
R5 - lost to FM Gorshtein Ido (25)
draw FM Ertan Can
LOSE Nesterov Arseniy
LOSE FM Nielsen Hogni Egilstoft
win Petersson Baldur Teodor
LOSE FM Gorshtein Ido
- -
LOSE GM Akesson Ralf
win Damianou Ioannis
win Sandu Mihaela
4.5
88
FM Malek Daniel R1 - draw Larsson Victor (122)
R2 - lost to Nielsen Andre (132)
R3 - WIN vs Alvarez Serrano Carlos (92)
R4 - WIN vs Mullick Raahil (94)
R5 - lost to Moksh Amit Doshi (44)
R6 - draw FM Risting Eivind Olav (80)
R7 - draw FM Storme Isak (65)
R8 - lost to Ornstein Axel (93)
R9 - WIN vs Sapale Saloni (109)
draw Larsson Victor
LOSE Nielsen Andre
win Alvarez Serrano Carlos
win Mullick Raahil
LOSE Moksh Amit Doshi
draw FM Risting Eivind Olav
draw FM Storme Isak
LOSE Ornstein Axel
win Sapale Saloni
4.5
89
Vignesh B R1 - lost to GM Donchenko Alexander (19)
R2 - WIN vs Ramondino Renzo (136)
R3 - draw IM Bellia Fabrizio (23)
R4 - lost to Vardaan Nagpal (144)
R5 - WIN vs Rahul Kumar Pune (134)
R6 - lost to FM Ertan Can (51)
R7 - WIN vs Crevatin Leo (121)
R8 - lost to FM Nielsen Hogni Egilstoft (39)
R9 - WIN vs Cherepov Alexej (118)
LOSE GM Donchenko Alexander
win Ramondino Renzo
draw IM Bellia Fabrizio
LOSE Vardaan Nagpal
win Rahul Kumar Pune
LOSE FM Ertan Can
win Crevatin Leo
LOSE FM Nielsen Hogni Egilstoft
win Cherepov Alexej
4.5
90
FM Vestby-Ellingsen Mads R1 - draw Asaka Samuel (129)
R2 - WIN vs Gueci Tea (113)
R3 - draw GM Sengupta Deep (35)
R4 - lost to IM Hauge Lars Oskar (34)
R5 - draw WFM Limanovska Elizabete (76)
R6 - lost to Sorensen Hampus (74)
R7 - draw Ganaus Hannes (131)
R8 - draw Louis Thibault (102)
R9 - WIN vs Jaksland Tim (117)
draw Asaka Samuel
win Gueci Tea
draw GM Sengupta Deep
LOSE IM Hauge Lars Oskar
draw WFM Limanovska Elizabete
LOSE Sorensen Hampus
draw Ganaus Hannes
draw Louis Thibault
win Jaksland Tim
4.5
91
WGM Calzetta Ruiz Monica R1 - draw IM Holm Kristian Stuvik (70)
R2 - draw IM Bellia Fabrizio (23)
R3 - lost to IM Eggleston David J (45)
R4 - lost to FM Fernandez Barrera Victor (83)
R5 - draw Schnabel Bennett (146)
draw IM Holm Kristian Stuvik
draw IM Bellia Fabrizio
LOSE IM Eggleston David J
LOSE FM Fernandez Barrera Victor
draw Schnabel Bennett
- -
LOSE IM Lindberg Bengt
win Crevatin Leo
win Wallace John Paul
4.5
92
Alvarez Serrano Carlos R1 - draw IM Percivaldi Martin (60)
R2 - lost to FM Sawatzki Frank (55)
R3 - lost to FM Malek Daniel (88)
draw IM Percivaldi Martin
LOSE FM Sawatzki Frank
LOSE FM Malek Daniel
- -
- -
win WGM Klek Hanna Marie
win Dahl Trygve
draw FM Murzin Volodar
LOSE WGM Soumya Swaminathan
4.5
93
IM Ornstein Axel R1 - lost to GM Santos Latasa Jaime (14)
R2 - draw Carlsson Ludvig (108)
R3 - draw Chan Kim Yew (78)
R4 - lost to Crevatin Leo (121)
R5 - draw Vitenberg Noam Aviv (145)
LOSE GM Santos Latasa Jaime
draw Carlsson Ludvig
draw Chan Kim Yew
LOSE Crevatin Leo
draw Vitenberg Noam Aviv
- -
win Asaka Samuel
win FM Malek Daniel
LOSE FM Nielsen Hogni Egilstoft
4.5
94
CM Mullick Raahil R1 - lost to GM Debashis Das (47)
R2 - WIN vs Schnabel Bennett (146)
R3 - draw Vardaan Nagpal (144)
R4 - lost to FM Malek Daniel (88)
LOSE GM Debashis Das
win Schnabel Bennett
draw Vardaan Nagpal
LOSE FM Malek Daniel
- -
draw MULLON Jean-Baptiste
draw FM Nielsen Hogni Egilstoft
LOSE FM Luukkonen Tommi
win Larsson Victor
4.5
95
Kochavi Ori R1 - draw FM Sawatzki Frank (55)
R2 - lost to IM Percivaldi Martin (60)
R3 - lost to FM Luukkonen Tommi (49)
R4 - lost to Sandu Mihaela (123)
R5 - WIN vs Torngren Gustav (149)
draw FM Sawatzki Frank
LOSE IM Percivaldi Martin
LOSE FM Luukkonen Tommi
LOSE Sandu Mihaela
win Torngren Gustav
- -
draw Kenneskog Theodor
draw Larsen Karsten
win Jimenez Martinez Jose Vicente
4.5
96
FM Golikov Daniil R1 - lost to GM Hillarp Persson Tiger (2)
R2 - WIN vs Emmoth Alfons (142)
R3 - lost to FM Koykka Pekka (56)
R4 - WIN vs Munshi Aditya (130)
R5 - lost to IM Soysal Serkan (37)
R6 - WIN vs Hesse Henrik (127)
R7 - WIN vs WGM Soumya Swaminathan (63)
R8 - lost to FM Gorshtein Ido (25)
R9 - lost to IM Erenberg Ariel (64)
LOSE GM Hillarp Persson Tiger
win Emmoth Alfons
LOSE FM Koykka Pekka
win Munshi Aditya
LOSE IM Soysal Serkan
win Hesse Henrik
win WGM Soumya Swaminathan
LOSE FM Gorshtein Ido
LOSE IM Erenberg Ariel
4.0
97
FM Dauth Benjamin R1 - lost to GM Kulaots Kaido (29)
R2 - WIN vs Dev Shah (137)
R3 - lost to IM Raja Rithvik R (30)
R4 - WIN vs Asaka Samuel (129)
R5 - draw FM Koykka Pekka (56)
R6 - WIN vs IM Percivaldi Martin (60)
R7 - draw IM Erenberg Ariel (64)
R8 - lost to FM Sawatzki Frank (55)
R9 - lost to Stabulnieks Klavs (59)
LOSE GM Kulaots Kaido
win Dev Shah
LOSE IM Raja Rithvik R
win Asaka Samuel
draw FM Koykka Pekka
win IM Percivaldi Martin
draw IM Erenberg Ariel
LOSE FM Sawatzki Frank
LOSE Stabulnieks Klavs
4.0
98
IM Kolbus Dietmar R1 - draw GM Maze Sebastien (24)
R2 - lost to GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R3 - draw Hesse Henrik (127)
draw GM Maze Sebastien
LOSE GM Urkedal Frode Olav Olsen
draw Hesse Henrik
- -
win Haria Ravi
draw IM Erenberg Ariel
LOSE FM Koykka Pekka
LOSE IM Percivaldi Martin
draw Louis Thibault
4.0
99
Wagner Stephan R1 - lost to FM Koykka Pekka (56)
R2 - WIN vs Sandu Mihaela (123)
R3 - WIN vs FM Gorshtein Ido (25)
R4 - lost to CM Rohith Krishna S (79)
R5 - lost to IM Slugin Sergey (77)
R6 - WIN vs Wallace John Paul (119)
R7 - lost to FM Sawatzki Frank (55)
R8 - WIN vs Ganaus Hannes (131)
R9 - lost to FM Ternault Mathieu (67)
LOSE FM Koykka Pekka
win Sandu Mihaela
win FM Gorshtein Ido
LOSE CM Rohith Krishna S
LOSE IM Slugin Sergey
win Wallace John Paul
LOSE FM Sawatzki Frank
win Ganaus Hannes
LOSE FM Ternault Mathieu
4.0
100
Hammarstrom Ulf R1 - draw FM Nielsen Hogni Egilstoft (39)
R2 - draw IM Eggleston David J (45)
R3 - draw MULLON Jean-Baptiste (103)
R4 - lost to Hilverda Alexander (112)
R5 - lost to FM Luukkonen Tommi (49)
R6 - WIN vs Schnabel Bennett (146)
R7 - WIN vs Ziegler Ari (125)
R8 - draw GM Akesson Ralf (86)
R9 - lost to IM Krishna Teja N (58)
draw FM Nielsen Hogni Egilstoft
draw IM Eggleston David J
draw MULLON Jean-Baptiste
LOSE Hilverda Alexander
LOSE FM Luukkonen Tommi
win Schnabel Bennett
win Ziegler Ari
draw GM Akesson Ralf
LOSE IM Krishna Teja N
4.0
101
IM Haria Ravi R1 - draw Moksh Amit Doshi (44)
R2 - draw Louis Thibault (102)
R3 - WIN vs Buchenau Frank (110)
R4 - lost to GM Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R5 - lost to IM Kolbus Dietmar (98)
R6 - WIN vs Cherepov Alexej (118)
R7 - lost to WIM Priyanka Nutakki (36)
R8 - lost to FM Storme Isak (65)
R9 - WIN vs Ramondino Renzo (136)
draw Moksh Amit Doshi
draw Louis Thibault
win Buchenau Frank
LOSE GM Bellon Lopez Juan Manuel
LOSE IM Kolbus Dietmar
win Cherepov Alexej
LOSE WIM Priyanka Nutakki
LOSE FM Storme Isak
win Ramondino Renzo
4.0
102
FM Louis Thibault R1 - draw IM Bellia Fabrizio (23)
R2 - draw IM Haria Ravi (101)
R3 - lost to IM D`costa Lorin A R (43)
R4 - lost to Kucuksari Kaan (106)
R5 - WIN vs Munshi Aditya (130)
draw IM Bellia Fabrizio
draw IM Haria Ravi
LOSE IM D`costa Lorin A R
LOSE Kucuksari Kaan
win Munshi Aditya
- -
LOSE FM Schmidek Emil
draw FM Vestby-Ellingsen Mads
draw IM Kolbus Dietmar
4.0
103
IM MULLON Jean-Baptiste R1 - draw Gueci Tea (113)
R2 - draw Larsson Victor (122)
R3 - draw Hammarstrom Ulf (100)
R4 - draw Larsen Karsten (105)
R5 - draw FM Storme Isak (65)
R6 - draw CM Mullick Raahil (94)
R7 - draw FM Risting Eivind Olav (80)
R8 - draw Sorensen Hampus (74)
R9 - lost to WIM Unuk Laura (66)
draw Gueci Tea
draw Larsson Victor
draw Hammarstrom Ulf
draw Larsen Karsten
draw FM Storme Isak
draw CM Mullick Raahil
draw FM Risting Eivind Olav
draw Sorensen Hampus
LOSE WIM Unuk Laura
4.0
104
WFM Lahav Michal R1 - lost to Furhoff Johan (116)
R2 - lost to Jimenez Martinez Jose Vicente (124)
R3 - draw Marzano Carlo (128)
R4 - WIN vs Weinzettl Ernst (150)
R5 - WIN vs WIM Unuk Laura (66)
R6 - WIN vs GM Akesson Ralf (86)
R7 - lost to GM Ivanov Sergey (38)
R8 - draw FM Ternault Mathieu (67)
R9 - lost to FM Pantzar Milton (62)
LOSE Furhoff Johan
LOSE Jimenez Martinez Jose Vicente
draw Marzano Carlo
win Weinzettl Ernst
win WIM Unuk Laura
win GM Akesson Ralf
LOSE GM Ivanov Sergey
draw FM Ternault Mathieu
LOSE FM Pantzar Milton
4.0
105
FM Larsen Karsten R1 - draw GM Blomqvist Erik (48)
R2 - lost to IM Holm Kristian Stuvik (70)
R3 - WIN vs Polyakov Fedor (140)
R4 - draw IM MULLON Jean-Baptiste (103)
R5 - lost to IM Roy Prantik (73)
R6 - WIN vs Huse Sigurd Kjelsbol (138)
R7 - lost to FM Zou Chen (28)
R8 - draw Kochavi Ori (95)
R9 - draw Carlsson Ludvig (108)
draw GM Blomqvist Erik
LOSE IM Holm Kristian Stuvik
win Polyakov Fedor
draw IM MULLON Jean-Baptiste
LOSE IM Roy Prantik
win Huse Sigurd Kjelsbol
LOSE FM Zou Chen
draw Kochavi Ori
draw Carlsson Ludvig
4.0
106
FM Kucuksari Kaan R1 - WIN vs Cramling Bellon Anna (143)
R2 - lost to IM Hauge Lars Oskar (34)
R3 - lost to GM Ivanov Sergey (38)
R4 - WIN vs FM Louis Thibault (102)
R5 - lost to GM Sengupta Deep (35)
R6 - lost to Nielsen Andre (132)
R7 - lost to Sapale Saloni (109)
R8 - WIN vs Asaka Samuel (129)
R9 - WIN vs Rahul Kumar Pune (134)
win Cramling Bellon Anna
LOSE IM Hauge Lars Oskar
LOSE GM Ivanov Sergey
win FM Louis Thibault
LOSE GM Sengupta Deep
LOSE Nielsen Andre
LOSE Sapale Saloni
win Asaka Samuel
win Rahul Kumar Pune
4.0
107
FM Kenneskog Theodor R1 - lost to GM Sengupta Deep (35)
R2 - draw Hesse Henrik (127)
R3 - draw Asaka Samuel (129)
R4 - WIN vs Vitenberg Noam Aviv (145)
R5 - lost to IM Erenberg Ariel (64)
R6 - draw Stabulnieks Klavs (59)
R7 - draw Kochavi Ori (95)
R8 - lost to Sapale Saloni (109)
R9 - WIN vs Nielsen Andre (132)
LOSE GM Sengupta Deep
draw Hesse Henrik
draw Asaka Samuel
win Vitenberg Noam Aviv
LOSE IM Erenberg Ariel
draw Stabulnieks Klavs
draw Kochavi Ori
LOSE Sapale Saloni
win Nielsen Andre
4.0
108
CM Carlsson Ludvig R1 - lost to FM Gorshtein Ido (25)
R2 - draw IM Ornstein Axel (93)
LOSE FM Gorshtein Ido
draw IM Ornstein Axel
- -
draw Ziegler Ari
draw Couso Luis
win Chizhikov Vladislav
LOSE IM Slugin Sergey
draw Jimenez Martinez Jose Vicente
draw FM Larsen Karsten
4.0
109
WIM Sapale Saloni R1 - lost to IM D`costa Lorin A R (43)
R2 - lost to WGM Klek Hanna Marie (84)
R3 - lost to WIM Priyanka Nutakki (36)
R4 - draw Emmoth Alfons (142)
R5 - draw Polyakov Fedor (140)
LOSE IM D`costa Lorin A R
LOSE WGM Klek Hanna Marie
LOSE WIM Priyanka Nutakki
draw Emmoth Alfons
draw Polyakov Fedor
- -
win FM Kucuksari Kaan
win FM Kenneskog Theodor
LOSE FM Malek Daniel
4.0
110
FM Buchenau Frank R1 - lost to GM Gopal G.N. (5)
R2 - WIN vs Petersson Baldur Teodor (147)
R3 - lost to IM Haria Ravi (101)
R4 - WIN vs Schnabel Bennett (146)
R5 - lost to FM Nielsen Hogni Egilstoft (39)
R6 - lost to Chan Kim Yew (78)
R7 - WIN vs Ramondino Renzo (136)
R8 - lost to Lund Gunnar (115)
R9 - WIN vs Gorshtein Asaf (135)
LOSE GM Gopal G.N.
win Petersson Baldur Teodor
LOSE IM Haria Ravi
win Schnabel Bennett
LOSE FM Nielsen Hogni Egilstoft
LOSE Chan Kim Yew
win Ramondino Renzo
LOSE Lund Gunnar
win Gorshtein Asaf
4.0
111
WFM Janzelj Lara R1 - lost to IM Hauge Lars Oskar (34)
R2 - lost to Cramling Bellon Anna (143)
R3 - draw Zhou Aiden (139)
R4 - WIN vs Torngren Gustav (149)
R5 - lost to GM Maze Sebastien (24)
R6 - draw Gueci Tea (113)
R7 - WIN vs Munshi Aditya (130)
R8 - lost to WFM Limanovska Elizabete (76)
R9 - WIN vs Emmoth Alfons (142)
LOSE IM Hauge Lars Oskar
LOSE Cramling Bellon Anna
draw Zhou Aiden
win Torngren Gustav
LOSE GM Maze Sebastien
draw Gueci Tea
win Munshi Aditya
LOSE WFM Limanovska Elizabete
win Emmoth Alfons
4.0
112
Hilverda Alexander R1 - lost to Vitenberg Noam Aviv (145)
R2 - draw Munshi Aditya (130)
R3 - WIN vs Gueci Tea (113)
R4 - WIN vs Hammarstrom Ulf (100)
R5 - lost to GM Salomon Johan (53)
R6 - lost to FM Jeet Jain (75)
R7 - lost to WIM Dimitrova Aleksandra (72)
R8 - draw Rahul Kumar Pune (134)
R9 - WIN vs Dev Shah (137)
LOSE Vitenberg Noam Aviv
draw Munshi Aditya
win Gueci Tea
win Hammarstrom Ulf
LOSE GM Salomon Johan
LOSE FM Jeet Jain
LOSE WIM Dimitrova Aleksandra
draw Rahul Kumar Pune
win Dev Shah
4.0
113
WFM Gueci Tea R1 - draw IM MULLON Jean-Baptiste (103)
R2 - lost to FM Vestby-Ellingsen Mads (90)
R3 - lost to Hilverda Alexander (112)
R4 - lost to Chizhikov Vladislav (114)
R5 - WIN vs Zhou Aiden (139)
R6 - draw WFM Janzelj Lara (111)
draw IM MULLON Jean-Baptiste
LOSE FM Vestby-Ellingsen Mads
LOSE Hilverda Alexander
LOSE Chizhikov Vladislav
win Zhou Aiden
draw WFM Janzelj Lara
- -
LOSE FM Babikov Ivan
win Dahl Trygve
4.0
114
FM Chizhikov Vladislav R1 - lost to GM Karthikeyan Murali (6)
LOSE GM Karthikeyan Murali
- -
draw Ramondino Renzo
win WFM Gueci Tea
draw Larsson Victor
LOSE CM Carlsson Ludvig
LOSE Marzano Carlo
- -
win Polyakov Fedor
4.0
115
Lund Gunnar R1 - lost to WGM Soumya Swaminathan (63)
R2 - lost to FM Fernandez Barrera Victor (83)
R3 - lost to Schnabel Bennett (146)
R4 - draw Dev Shah (137)
R5 - draw Petersson Baldur Teodor (147)
LOSE WGM Soumya Swaminathan
LOSE FM Fernandez Barrera Victor
LOSE Schnabel Bennett
draw Dev Shah
draw Petersson Baldur Teodor
- -
win Huse Sigurd Kjelsbol
win FM Buchenau Frank
LOSE CM Mendonca Leon Luke
4.0
116
IM Furhoff Johan R1 - WIN vs WFM Lahav Michal (104)
R2 - draw GM Libiszewski Fabien (13)
R3 - lost to IM Zumsande Martin (20)
win WFM Lahav Michal
draw GM Libiszewski Fabien
LOSE IM Zumsande Martin
- -
win WGM Soumya Swaminathan
LOSE GM Sengupta Deep
- -
- -
- -
3.5
117
FM Jaksland Tim R1 - lost to GM Libiszewski Fabien (13)
R2 - draw Shehzad Shazil (148)
R3 - WIN vs Torngren Gustav (149)
R4 - draw GM Akesson Ralf (86)
R5 - WIN vs Wallace John Paul (119)
R6 - draw CM Rohith Krishna S (79)
R7 - lost to FM Haug Johannes (54)
R8 - lost to IM Lindberg Bengt (40)
R9 - lost to FM Vestby-Ellingsen Mads (90)
LOSE GM Libiszewski Fabien
draw Shehzad Shazil
win Torngren Gustav
draw GM Akesson Ralf
win Wallace John Paul
draw CM Rohith Krishna S
LOSE FM Haug Johannes
LOSE IM Lindberg Bengt
LOSE FM Vestby-Ellingsen Mads
3.5
118
Cherepov Alexej R1 - lost to IM Raja Rithvik R (30)
R2 - draw FM Luukkonen Tommi (49)
R3 - lost to FM Ertan Can (51)
R4 - WIN vs Polyakov Fedor (140)
R5 - draw FM Ternault Mathieu (67)
R6 - lost to IM Haria Ravi (101)
R7 - draw Damianou Ioannis (120)
R8 - WIN vs Zhou Aiden (139)
R9 - lost to Vignesh B (89)
LOSE IM Raja Rithvik R
draw FM Luukkonen Tommi
LOSE FM Ertan Can
win Polyakov Fedor
draw FM Ternault Mathieu
LOSE IM Haria Ravi
draw Damianou Ioannis
win Zhou Aiden
LOSE Vignesh B
3.5
119
IM Wallace John Paul
- -
draw GM Moroni Luca Jr
draw GM Blomqvist Erik
LOSE GM Debashis Das
LOSE FM Jaksland Tim
LOSE Wagner Stephan
draw WFM Limanovska Elizabete
win Weinzettl Ernst
LOSE WGM Calzetta Ruiz Monica
3.5
120
CM Damianou Ioannis R1 - WIN vs WGM Vaishali R (85)
R2 - lost to GM Blomqvist Erik (48)
R3 - WIN vs FM Fernandez Barrera Victor (83)
R4 - lost to IM Eggleston David J (45)
R5 - lost to Dahl Trygve (133)
R6 - lost to WIM Priyanka Nutakki (36)
R7 - draw Cherepov Alexej (118)
R8 - lost to FM Friedland Moshe (87)
win WGM Vaishali R
LOSE GM Blomqvist Erik
win FM Fernandez Barrera Victor
LOSE IM Eggleston David J
LOSE Dahl Trygve
LOSE WIM Priyanka Nutakki
draw Cherepov Alexej
LOSE FM Friedland Moshe
- -
3.5
121
CM Crevatin Leo R1 - lost to IM Slugin Sergey (77)
R2 - draw FM Risting Eivind Olav (80)
R3 - draw Couso Luis (126)
R4 - WIN vs IM Ornstein Axel (93)
R5 - lost to IM Lindberg Bengt (40)
R6 - draw Glimbrant Torbjorn (141)
R7 - lost to Vignesh B (89)
R8 - lost to WGM Calzetta Ruiz Monica (91)
R9 - WIN vs Schnabel Bennett (146)
LOSE IM Slugin Sergey
draw FM Risting Eivind Olav
draw Couso Luis
win IM Ornstein Axel
LOSE IM Lindberg Bengt
draw Glimbrant Torbjorn
LOSE Vignesh B
LOSE WGM Calzetta Ruiz Monica
win Schnabel Bennett
3.5
122
Larsson Victor R1 - draw FM Malek Daniel (88)
R2 - draw IM MULLON Jean-Baptiste (103)
R3 - lost to FM Schmidek Emil (57)
R4 - draw WGM Klek Hanna Marie (84)
R5 - draw FM Chizhikov Vladislav (114)
R6 - draw Sandu Mihaela (123)
R7 - lost to Couso Luis (126)
R8 - WIN vs Ziegler Ari (125)
R9 - lost to CM Mullick Raahil (94)
draw FM Malek Daniel
draw IM MULLON Jean-Baptiste
LOSE FM Schmidek Emil
draw WGM Klek Hanna Marie
draw FM Chizhikov Vladislav
draw Sandu Mihaela
LOSE Couso Luis
win Ziegler Ari
LOSE CM Mullick Raahil
3.5
123
WGM Sandu Mihaela R1 - lost to GM Lagarde Maxime (8)
R2 - lost to Wagner Stephan (99)
R3 - draw Gorshtein Asaf (135)
R4 - WIN vs Kochavi Ori (95)
R5 - draw Ramondino Renzo (136)
R6 - draw Larsson Victor (122)
R7 - WIN vs Rahul Kumar Pune (134)
R8 - lost to IM Holm Kristian Stuvik (70)
R9 - lost to FM Friedland Moshe (87)
LOSE GM Lagarde Maxime
LOSE Wagner Stephan
draw Gorshtein Asaf
win Kochavi Ori
draw Ramondino Renzo
draw Larsson Victor
win Rahul Kumar Pune
LOSE IM Holm Kristian Stuvik
LOSE FM Friedland Moshe
3.5
124
FM Jimenez Martinez Jose Vicente R1 - lost to IM Zumsande Martin (20)
R2 - WIN vs WFM Lahav Michal (104)
R3 - lost to CM Rohith Krishna S (79)
LOSE IM Zumsande Martin
win WFM Lahav Michal
LOSE CM Rohith Krishna S
- -
LOSE FM Schmidek Emil
LOSE Gorshtein Asaf
win Vitenberg Noam Aviv
draw CM Carlsson Ludvig
LOSE Kochavi Ori
3.5
125
IM Ziegler Ari R1 - lost to GM Kobalia Mikhail (10)
R2 - WIN vs Weinzettl Ernst (150)
R3 - lost to GM Salomon Johan (53)
R4 - draw CM Carlsson Ludvig (108)
R5 - lost to FM Jeet Jain (75)
LOSE GM Kobalia Mikhail
win Weinzettl Ernst
LOSE GM Salomon Johan
draw CM Carlsson Ludvig
LOSE FM Jeet Jain
- -
LOSE Hammarstrom Ulf
LOSE Larsson Victor
win Huse Sigurd Kjelsbol
3.5
126
FM Couso Luis R1 - lost to GM Moroni Luca Jr (12)
LOSE GM Moroni Luca Jr
- -
draw CM Crevatin Leo
- -
draw CM Carlsson Ludvig
draw Asaka Samuel
win Larsson Victor
LOSE IM D`costa Lorin A R
- -
3.5
127
Hesse Henrik R1 - lost to FM Schmidek Emil (57)
R2 - draw FM Kenneskog Theodor (107)
R3 - draw IM Kolbus Dietmar (98)
R4 - lost to WIM Priyanka Nutakki (36)
LOSE FM Schmidek Emil
draw FM Kenneskog Theodor
draw IM Kolbus Dietmar
LOSE WIM Priyanka Nutakki
- -
LOSE FM Golikov Daniil
LOSE WGM Klek Hanna Marie
draw Schnabel Bennett
win Shehzad Shazil
3.5
128
Marzano Carlo R1 - lost to Vardaan Nagpal (144)
R2 - lost to WGM Vaishali R (85)
R3 - draw WFM Lahav Michal (104)
R4 - WIN vs Shehzad Shazil (148)
R5 - lost to FM Pantzar Milton (62)
R6 - draw Dev Shah (137)
R7 - WIN vs FM Chizhikov Vladislav (114)
R8 - lost to WGM Soumya Swaminathan (63)
R9 - draw Munshi Aditya (130)
LOSE Vardaan Nagpal
LOSE WGM Vaishali R
draw WFM Lahav Michal
win Shehzad Shazil
LOSE FM Pantzar Milton
draw Dev Shah
win FM Chizhikov Vladislav
LOSE WGM Soumya Swaminathan
draw Munshi Aditya
3.5
129
Asaka Samuel R1 - draw FM Vestby-Ellingsen Mads (90)
R2 - lost to Dahl Trygve (133)
R3 - draw FM Kenneskog Theodor (107)
R4 - lost to FM Dauth Benjamin (97)
draw FM Vestby-Ellingsen Mads
LOSE Dahl Trygve
draw FM Kenneskog Theodor
LOSE FM Dauth Benjamin
- -
draw FM Couso Luis
LOSE IM Ornstein Axel
LOSE FM Kucuksari Kaan
win Weinzettl Ernst
3.5
130
Munshi Aditya R1 - draw Dahl Trygve (133)
R2 - draw Hilverda Alexander (112)
R3 - lost to CM Mendonca Leon Luke (52)
R4 - lost to FM Golikov Daniil (96)
R5 - lost to FM Louis Thibault (102)
draw Dahl Trygve
draw Hilverda Alexander
LOSE CM Mendonca Leon Luke
LOSE FM Golikov Daniil
LOSE FM Louis Thibault
- -
LOSE WFM Janzelj Lara
- -
draw Marzano Carlo
3.5
131
IM Ganaus Hannes R1 - lost to IM Yeoh Li Tian (18)
R2 - draw Torngren Gustav (149)
R3 - WIN vs Shehzad Shazil (148)
R4 - WIN vs IM Lindberg Bengt (40)
R5 - lost to IM Rakesh Kumar Jena (22)
R6 - lost to FM Fernandez Barrera Victor (83)
R7 - draw FM Vestby-Ellingsen Mads (90)
R8 - lost to Wagner Stephan (99)
LOSE IM Yeoh Li Tian
draw Torngren Gustav
win Shehzad Shazil
win IM Lindberg Bengt
LOSE IM Rakesh Kumar Jena
LOSE FM Fernandez Barrera Victor
draw FM Vestby-Ellingsen Mads
LOSE Wagner Stephan
- -
3.0
132
FM Nielsen Andre R1 - draw IM Eggleston David J (45)
R2 - WIN vs FM Malek Daniel (88)
R3 - lost to GM Debashis Das (47)
R4 - draw Dahl Trygve (133)
R5 - lost to FM Seo Jung Min (69)
R6 - WIN vs FM Kucuksari Kaan (106)
R7 - lost to FM Pantzar Milton (62)
R8 - lost to WGM Klek Hanna Marie (84)
R9 - lost to FM Kenneskog Theodor (107)
draw IM Eggleston David J
win FM Malek Daniel
LOSE GM Debashis Das
draw Dahl Trygve
LOSE FM Seo Jung Min
win FM Kucuksari Kaan
LOSE FM Pantzar Milton
LOSE WGM Klek Hanna Marie
LOSE FM Kenneskog Theodor
3.0
133
FM Dahl Trygve R1 - draw Munshi Aditya (130)
R2 - WIN vs Asaka Samuel (129)
R3 - lost to GM Urkedal Frode Olav Olsen (4)
R4 - draw FM Nielsen Andre (132)
R5 - WIN vs CM Damianou Ioannis (120)
R6 - lost to IM Hauge Lars Oskar (34)
R7 - lost to Alvarez Serrano Carlos (92)
R8 - lost to Valkama Eero (71)
R9 - lost to WFM Gueci Tea (113)
draw Munshi Aditya
win Asaka Samuel
LOSE GM Urkedal Frode Olav Olsen
draw FM Nielsen Andre
win CM Damianou Ioannis
LOSE IM Hauge Lars Oskar
LOSE Alvarez Serrano Carlos
LOSE Valkama Eero
LOSE WFM Gueci Tea
3.0
134
Rahul Kumar Pune R1 - lost to IM Soysal Serkan (37)
LOSE IM Soysal Serkan
- -
draw IM Erenberg Ariel
draw FM Gorshtein Ido
LOSE Vignesh B
win Cramling Bellon Anna
LOSE WGM Sandu Mihaela
draw Hilverda Alexander
LOSE FM Kucuksari Kaan
3.0
135
Gorshtein Asaf R1 - draw FM Pantzar Milton (62)
R2 - lost to GM Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R3 - draw WGM Sandu Mihaela (123)
draw FM Pantzar Milton
LOSE GM Bellon Lopez Juan Manuel
draw WGM Sandu Mihaela
- -
LOSE FM Tryggestad Andreas Garberg
win FM Jimenez Martinez Jose Vicente
LOSE IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad
LOSE WIM Unuk Laura
LOSE FM Buchenau Frank
3.0
136
FM Ramondino Renzo R1 - lost to IM Rakesh Kumar Jena (22)
R2 - lost to Vignesh B (89)
R3 - draw FM Chizhikov Vladislav (114)
R4 - WIN vs Zhou Aiden (139)
R5 - draw WGM Sandu Mihaela (123)
R6 - lost to FM Ternault Mathieu (67)
R7 - lost to FM Buchenau Frank (110)
R8 - WIN vs Vitenberg Noam Aviv (145)
R9 - lost to IM Haria Ravi (101)
LOSE IM Rakesh Kumar Jena
LOSE Vignesh B
draw FM Chizhikov Vladislav
win Zhou Aiden
draw WGM Sandu Mihaela
LOSE FM Ternault Mathieu
LOSE FM Buchenau Frank
win Vitenberg Noam Aviv
LOSE IM Haria Ravi
3.0
137
CM Dev Shah R1 - lost to FM Seo Jung Min (69)
R2 - lost to FM Dauth Benjamin (97)
R3 - lost to FM Storme Isak (65)
R4 - draw Lund Gunnar (115)
R5 - WIN vs Shehzad Shazil (148)
R6 - draw Marzano Carlo (128)
R7 - lost to WIM Unuk Laura (66)
R8 - WIN vs Cramling Bellon Anna (143)
R9 - lost to Hilverda Alexander (112)
LOSE FM Seo Jung Min
LOSE FM Dauth Benjamin
LOSE FM Storme Isak
draw Lund Gunnar
win Shehzad Shazil
draw Marzano Carlo
LOSE WIM Unuk Laura
win Cramling Bellon Anna
LOSE Hilverda Alexander
3.0
138
Huse Sigurd Kjelsbol R1 - lost to FM Tryggestad Andreas Garberg (81)
LOSE FM Tryggestad Andreas Garberg
- -
LOSE GM Maze Sebastien
draw WIM Unuk Laura
draw Glimbrant Torbjorn
LOSE FM Larsen Karsten
LOSE Lund Gunnar
win Petersson Baldur Teodor
LOSE IM Ziegler Ari
3.0
139
Zhou Aiden R1 - lost to FM Murzin Volodar (31)
R2 - lost to FM Sari Yasin (82)
R3 - draw WFM Janzelj Lara (111)
R4 - lost to FM Ramondino Renzo (136)
R5 - lost to WFM Gueci Tea (113)
LOSE FM Murzin Volodar
LOSE FM Sari Yasin
draw WFM Janzelj Lara
LOSE FM Ramondino Renzo
LOSE WFM Gueci Tea
- -
- -
LOSE Cherepov Alexej
draw Glimbrant Torbjorn
3.0
140
Polyakov Fedor R1 - draw GM Bellon Lopez Juan Manuel (61)
R2 - lost to IM Roy Prantik (73)
R3 - lost to FM Larsen Karsten (105)
R4 - lost to Cherepov Alexej (118)
R5 - draw WIM Sapale Saloni (109)
R6 - draw Petersson Baldur Teodor (147)
R7 - draw Emmoth Alfons (142)
draw GM Bellon Lopez Juan Manuel
LOSE IM Roy Prantik
LOSE FM Larsen Karsten
LOSE Cherepov Alexej
draw WIM Sapale Saloni
draw Petersson Baldur Teodor
draw Emmoth Alfons
- -
LOSE FM Chizhikov Vladislav
3.0
141
Glimbrant Torbjorn R1 - lost to GM Santos Ruiz Miguel (17)
LOSE GM Santos Ruiz Miguel
- -
draw Petersson Baldur Teodor
- -
draw Huse Sigurd Kjelsbol
draw CM Crevatin Leo
LOSE IM Percivaldi Martin
LOSE Stabulnieks Klavs
draw Zhou Aiden
3.0
142
Emmoth Alfons R1 - lost to IM Schekachikhin Maksim (42)
R2 - lost to FM Golikov Daniil (96)
LOSE IM Schekachikhin Maksim
LOSE FM Golikov Daniil
- -
draw WIM Sapale Saloni
- -
win Torngren Gustav
draw Polyakov Fedor
- -
LOSE WFM Janzelj Lara
3.0
143
WFM Cramling Bellon Anna R1 - lost to FM Kucuksari Kaan (106)
R2 - WIN vs WFM Janzelj Lara (111)
R3 - lost to WGM Vaishali R (85)
R4 - draw FM Sari Yasin (82)
LOSE FM Kucuksari Kaan
win WFM Janzelj Lara
LOSE WGM Vaishali R
draw FM Sari Yasin
- -
LOSE Rahul Kumar Pune
draw Petersson Baldur Teodor
LOSE CM Dev Shah
- -
3.0
144
IM Vardaan Nagpal R1 - WIN vs Marzano Carlo (128)
R2 - lost to GM Kobalia Mikhail (10)
R3 - draw CM Mullick Raahil (94)
R4 - WIN vs Vignesh B (89)
R5 - lost to WGM Vaishali R (85)
R6 - lost to FM Luukkonen Tommi (49)
win Marzano Carlo
LOSE GM Kobalia Mikhail
draw CM Mullick Raahil
win Vignesh B
LOSE WGM Vaishali R
LOSE FM Luukkonen Tommi
- -
- -
- -
2.5
145
Vitenberg Noam Aviv R1 - WIN vs Hilverda Alexander (112)
R2 - lost to IM Gholami Aryan (11)
R3 - lost to IM Schekachikhin Maksim (42)
R4 - lost to FM Kenneskog Theodor (107)
R5 - draw IM Ornstein Axel (93)
R6 - draw WIM Unuk Laura (66)
R7 - lost to FM Jimenez Martinez Jose Vicente (124)
R8 - lost to FM Ramondino Renzo (136)
R9 - draw Petersson Baldur Teodor (147)
win Hilverda Alexander
LOSE IM Gholami Aryan
LOSE IM Schekachikhin Maksim
LOSE FM Kenneskog Theodor
draw IM Ornstein Axel
draw WIM Unuk Laura
LOSE FM Jimenez Martinez Jose Vicente
LOSE FM Ramondino Renzo
draw Petersson Baldur Teodor
2.5
146
Schnabel Bennett R1 - lost to FM Mikalsen Erlend (32)
R2 - lost to CM Mullick Raahil (94)
R3 - WIN vs Lund Gunnar (115)
R4 - lost to FM Buchenau Frank (110)
R5 - draw WGM Calzetta Ruiz Monica (91)
R6 - lost to Hammarstrom Ulf (100)
LOSE FM Mikalsen Erlend
LOSE CM Mullick Raahil
win Lund Gunnar
LOSE FM Buchenau Frank
draw WGM Calzetta Ruiz Monica
LOSE Hammarstrom Ulf
- -
draw Hesse Henrik
LOSE CM Crevatin Leo
2.5
147
CM Petersson Baldur Teodor R1 - lost to GM Akesson Ralf (86)
R2 - lost to FM Buchenau Frank (110)
R3 - draw Glimbrant Torbjorn (141)
R4 - lost to FM Friedland Moshe (87)
R5 - draw Lund Gunnar (115)
R6 - draw Polyakov Fedor (140)
R7 - draw WFM Cramling Bellon Anna (143)
R8 - lost to Huse Sigurd Kjelsbol (138)
R9 - draw Vitenberg Noam Aviv (145)
LOSE GM Akesson Ralf
LOSE FM Buchenau Frank
draw Glimbrant Torbjorn
LOSE FM Friedland Moshe
draw Lund Gunnar
draw Polyakov Fedor
draw WFM Cramling Bellon Anna
LOSE Huse Sigurd Kjelsbol
draw Vitenberg Noam Aviv
2.5
148
Shehzad Shazil
- -
draw FM Jaksland Tim
LOSE IM Ganaus Hannes
LOSE Marzano Carlo
LOSE CM Dev Shah
LOSE Weinzettl Ernst
- -
- -
LOSE Hesse Henrik
2.5
149
Torngren Gustav R1 - lost to CM Mendonca Leon Luke (52)
R2 - draw IM Ganaus Hannes (131)
R3 - lost to FM Jaksland Tim (117)
R4 - lost to WFM Janzelj Lara (111)
R5 - lost to Kochavi Ori (95)
R6 - lost to Emmoth Alfons (142)
LOSE CM Mendonca Leon Luke
draw IM Ganaus Hannes
LOSE FM Jaksland Tim
LOSE WFM Janzelj Lara
LOSE Kochavi Ori
LOSE Emmoth Alfons
- -
- -
- -
2.5
150
IM Weinzettl Ernst R1-- R2-- R3-- R4-- R5-- R6-- R7-- R8-- R9--
2.5